O nás


 

 

IPC MONEY a.s. 

Jsme tým odborníků, kteří jsou připraveni pečovat o finanční poradce a poskytnout jim odborné i administrativní zázemí, aby se mohli v klidu věnovat své práci péče o klienta.

Segment finančního poradenství prochází obrovskou transformací, je vyžadována stále vyšší odbornost od finančních poradců ze strany ČNB, stále více administrativních úkonů je nutné udělat při zpracování obchodu a klienti jsou stále náročnější.

Co může poradce udělat, aby zvládl stále odvádět kvalitní práci v době obrovské konkurence?

Jste finanční poradce, co chce dělat svou práci dobře a kvalitně, ale je to čím dál tím více náročné?

Kontaktujte nás.

Máme v každém segmentu finančního poradenství odborníka, který Vám rád pomůže, poradí a nebo obchod zprostředkuje za Vás.

Vyberte segment, kde chcete být odborníkem, využijte našich služeb k maximální profesionalizaci ve Vámi zvoleném odvětví a ostatní nechte na nás. Zajistíme vše ostatní a Vám přijde jen provize za doporučení.

 

SAB servis s.r.o.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost IPC Money a.s. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta, investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele, spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru, společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Chcete více informací?

Naši partneři